Hiermee willen wij meteen wat extra aandacht geven aan alle mensen die zich al jaren belangeloos inzetten (of het willen gaan doen) voor een prachtig schoon Drimmelen.
Marina Schriek uit Lage Zwaluwe heeft al heel wat schoonmaakkilometers in de benen zitten en komt die avond met een aanstekelijk verhaal over het zwerfvuil vrij schoon maken van ons Dorp.
Tijdens de bijeenkomst kunt u kennis maken met andere lotgenoten en elkaar stimuleren op dit vlak. Voor de deelnemers is er een leuke verassing om onze waardering te laten blijken voor deelname aan de zwerfvuildag. Indien u zich nog niet heeft aangemeld voor de zwerfvuildag op 10 maart en u wilt dit alsnog doen, dan is daar nog een mogelijkheid voor op 28 februari.
Vanwege de organisatie horen wij graag vóór vrijdag 24 februari of u van plan bent om dinsdagavond 28 februari de bijeenkomst bij te wonen.
Met vriendelijke groet,
Namens Drimmel,
Yvonne de Nijs en Roni Kreeft
email: grondgebied@drimmelen.nl
