Gemeente Drimmelen - Nieuwsberichten

Pagina’s bewonersgroepen op drimmelen.nl gaan live


Op donderdagochtend 26 april 2012 om 10.45 uur neemt wethouder Mark van Oosterhout de nieuwe pagina’s van bewonersgroepen officieel in gebruik. De bewonersgroepen hebben een aantal pagina’s op www.drimmelen.nl die zij zelf beheren. Voor zover bekend is het uniek dat bewonersgroepen zelf de eindredactie mogen voeren over gemeentelijke pagina’s.

Leden van de zes bewonersgroepen hebben hiervoor een training gehad. Zij hebben geleerd om hun eigen pagina’s op de website van de gemeente te onderhouden. De wethouder reikt op donderdagochtend certificaten uit aan de bewonersgroepen.

De bewonersgroepen zijn een belangrijke partner bij het Dorpsgericht werken. Zij bieden op deze pagina’s onder andere meer informatie over hun activiteiten en contactgegevens. Zie bijvoorbeeld http://www.drimmelen.nl/made/nieuws-van-sam_42097/. In de loop van de tijd breidt het aantal pagina’s van bewonersgroepen uit.

De bewonersgroepen zijn de afgelopen maanden ook een klankbord geweest voor de gemeente. Zij hebben gekeken hoe de website kan verbeteren, zodat inwoners makkelijker informatie vinden op de website. Hierdoor zijn er onder andere meer afbeeldingen bijgekomen en verbeterde de zoekstructuur.